На День міста у Херсоні відбудеться Фестиваль громадських ініціатив «UCRAZYans»

  • 07.09.2018

15 вересня, у День міста, у парку «Херсонська фортеця» на локації “Інноваційний парк” проходитиме Фестиваль громадських ініціатив «UCRAZYans».

Фестиваль громадських ініціатив проходитиме з метою підвищення рівня обізнаності мешканців міста щодо суспільно-важливих проблем громади та їх участі у громадській діяльності, що спрямована на вирішення локальних проблем у Херсоні та розвиток громади.

 Фестиваль громадських ініціатив «UCRAZYans» в Херсоні  – це можливість:

– дізнатися про діяльність херсонських громадських ініціатив та організацій;

– долучитися до добрих справ активних херсонців і херсонок;

– дізнатися, як впливати на місцевий розвиток через реалізацію власних ідей;

– зустрітися з цікавими спікерами та спікерками лекторію, поспілкуватися на актуальні теми;

– потрапити в атмосферу smart-відпочинку та просвіти;

– познайомитися з небайдужими та активними людьми;

– отримати підтримку своєї ідеї.

Протягом дня, з 10:00 до 20:00, на  фестивалі  діятимуть локації: молодіжний квест “Цілі сталого розвитку”, містечко громадських ініціатив, лекторій у форматі TEDTalks, краудфандинговий майданчик “Пікнік ідей”, жива бібліотека з патрульними поліцейськими міста, кінотеатр open-air, лаунж-зона, дитячий простір “UCRAZYans for Kids”. Принципи роботи фестивалю – екологічність, доступність, рівність і розвиток.

До участі у Фестивалі громадських ініціатив «UCRAZYans» вже долучились БО «Фонд громади м. Херсон «Захист», громадська організація «ВелоХерсон», ініціатива «УкрСкарга», БО «Благодійний фонд «Майбутнє Херсонщини», громадська організація «Жива-Я», благодійне об’єднання «Фонд «Мангуст», Херсонська молодіжна ініціативна група «Кип’яток», ініціатива «Let’s do it, Ukraine!», Патрульна поліція Херсонської області, Креативний простір HUBWAY, ІРЦ “Правовий простір” та Amnesty international.

Приєднуйтесь до події у соціальній мережі фейсбук, щоб бути в курсі останніх новин Фестивалю громадських ініціатив «UCRAZYans» у Херсоні: www.facebook.com/events/625938711133292/.

Фестиваль громадських ініціатив «UCRAZYans» в Херсоні проводиться ГО “Громадський центр “Нова генерація” в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст прес-анонсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.