День Вуличної Музики цього року відбудеться 19 травня

  • 13.05.2019

19 травня, разом із понад 50-ма українськими містами, Херсон долучиться до Дня Вуличної Музики – некомерційного проекту, що організовується силами людей, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

Ідея Дня Вуличної Музики полягає у тому, щоб дати можливість виступити перед публікою будь-кому, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали і аматори, зірки і початківці – кожен, хто вміє грати (або думає, що вміє грати) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього фестивалю.

У Херсоні захід проходитиме вже вдруге. Цього року – з 13.00 до 22.00 на двох локаціях: у Шевченківському парку біля «Зеленого театру», на пішохідній вулиці Суворова біля ТЦ «Парус», а також на міні-локації навпроти Корабельної районної ради.

У заході візьмуть участь 34 музичні колективи та сольні виконавці.

Довідка. День Вуличної Музики (Street Music Day) – це масштабний міжнародний волонтерський проект, який у 2019-му році вже вшосте проходитиме в Україні.

Його ініціатором у 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас. За 12 років до музичного проекту долучились Латвія та Ірландія, Великобританія та Грузія, Нідерланди і Бельгія, а ще Норвегія, Вірменія, Португалія. В Україні День Вуличної Музики вперше відбувся 16 травня 2014 року громадська організація “Логістичний Штаб”.

Організатори заходу у Херсоні: управління культури і управління молоді та спорту Херсонської міської ради. Партнери заходу: креативна майстерня «Слон», кафе «Ван бакс», Молодіжна рада при Херсонському міському голові, радіо «Херсон», Херсонська молодіжна ініціативна група «Кип’яток», магазин музичних інструментів «Шоумайстер».