Херсонські спортсмени стали чемпіонами з козацького двобою

• 19.12.2019

Херсонці перемогли на Чемпіонаті світу з козацького двобою, що відбувся у Харкові.

Спортсмени клубів «Легіон», «Максимус», «Метеор»,  «Фенікс», у складі збірної команди України, вибороли 25 медалей.

Чемпіонами у своїх вікових та вагових категоріях стали: Сергій Борзов, Роман Білецький, Олексій Булай, Валерія Надтока, Ігор Солоп, Максим Якимчук, а призерами: Ілля Байдецький, Руслан Білозоров, Дар’я Габова, Михайло Дереш, Захар Кісільов, Нана Клімашевська, Дар’я Максимова, Іван Малиновський, Ольга Малига, Тимофій Молодченко, Ярослав Морозик, Володимир Піменов, Артем Позняков, Никита Федчун.

У змаганнях у 8 розділах контактів взяли участь понад 1200 спортсменів з 15 країн, різних видів бойових мистецтв: джиу-джитсу, кікбоксингу, панкратіону, рукопашного бою, тайського боксу, тейквондо, хортінгу, греплінгу та інших.

Перше командне місце завоювала збірна команда України, на другому – збірна Азербайджану, третє – у спортсменів збірних Білорусії та Туркменістану.

Спортсменів тренували  Микола Молодченко, Тетяна Кірющенко, Ігор Солопа, Дмитро Лєбєдєв, Георгій Аракелов.