Херсонську молодь запрошують до участі у навчанні та дебатах в м. Одеса

  • 11.03.2020

Міжнародний республіканський інститут в Україні International Republican Institute (IRI) , за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна ), у рамках програми для молоді запрошує до участі у навчанні та дебатах політичних та громадських лідерів, експертів, представників політичних партій віком від 18 до 35 років.

Метою програми дебатів МРІ є розвиток потенціалу молоді та підвищення якості політичної дискусії, розвиток культури дебатів, критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму в Україні.

Учасники програми візьмуть участь у Школі дебатів де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою.

До участі у програмі буде відібрано 64 учасника/ці з усіх куточків України. Кожні дебати будуть присвячені різним питанням місцевої, загальнонаціональної та міжнародної політики.

Навчання відбуватиметься у м. Одеса (11-12 квітня) для учасників з Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької областей.

Після навчання у регіональних школах найкращі випускники програми матимуть можливість взяти участь у всеукраїнських політичних дебатах у Києві.

Витрати пов’язані з навчанням, проживанням та харчуванням покриваються МРІ у рамках програми. Проїзд на всіх етапах програми є внеском учасників.

Дедлайн подачі – 22 березня 2020 року включно.

УМОВИ УЧАСТІ

Учасником/ницею може бути особа віком від 18 до 35 років, яка має намір взяти участь у місцевих виборах 2020 року, належить до політичної партії або молодіжної організації партії, або громадської організацїі з досвідом громадської та/або політичної діяльності від двох і більше років.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • – заповнити аплікаційну форму;
  • – подати рекомендаційний лист;
  • – записати відео до 30 секунд (на телефон або камеру) та відповісти на 2 питання:
    • Чому мені важлива участь у програмі дебатів?
    • Після місцевих виборів 2020 року я буду…

Аплікаційна форма доступна за посиланням:  http://bit.ly/2SgkWVG