Відбувся всеукраїнський форум «Молодь Online»

  • 26.05.2020

26 травня Молодіжна столиця України 2020 року місто Тернопіль проводило всеукраїнський форум «Молодь Online».

Форум відбувався через платформу Zoom, а також із прямою трансляцією в соціальних мережах. До заходу долучилось близько 500 молодих людей, а саме –представники структурних підрозділів із питань молоді органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, молодіжних центрів, активна молодь із різних куточків України).

У рамках заходу відбувалися панельні дискусії, виступи цікавих спікерів та їх спілкування з молоддю. Молодь мала змогу отримати відповіді на запитання щодо кращих українських і міжнародних практик молодіжної роботи, досвіду роботи в час карантину та подальших перспектив після його завершення.

Зокрема з вітальним словом до учасників форуму звернулися Тернопільський міський голова Сергій Надал та голова Молодіжної ради Тернополя Романна Павлюк.

Далі учасники мали змогу взяти участь у панельній дискусії щодо розвитку молодіжної політики за участі заступниці Міністра молоді та спорту України Марини Попатенко. «Сьогодні, в умовах карантину створено велику кількість нових можливостей для молоді і я щиро дякую молодіжним працівникам, усім, хто працює із молоддю та безпосередньо молоді за активне включення та ефективне використання часу задля особистісного самовдосконалення та розвитку молодіжної політики в Україні», – зазначила заступниця Міністра.

Окрім цього, учасники мали змогу поспілкуватися на актуальні теми з першим заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів України Олександром Яремою, українським телеведучим Романом Вінтонівим, експертом із довготермінових стратегій Євгеном Глібовицьким та іншими.