У Херсоні визначили переможців третього Всеукраїнського квест-фестивалю «Щасливі разом»

  • 03.08.2020

Визначені переможці третього Всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом». У спортивному конкурсі перемогла родина Алексєєнко-Теплових з Одеси, у кулінарному конкурсі – родина Михайлових-Васильєвих з Херсона,  у творчому конкурсі – родина Яблонських-Єгорових з Києва. Гран-прі фестивалю отримала родина Поросолових-Пруднікових з Миколаєва.

Всього у заході взяла участь 21 сім’я з Києва, Вінниці та Вінницької області, Харкова, Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Херсона та Херсонської області.

Фестиваль проведено в Херсоні з 31 липня по 2 серпня громадською організацією «Сонячні діти Херсонщини» для сімей, в яких виховуються діти з синдромом Дауна, за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Херсонської обласної державної адміністрації, приватних підприємців.

Довідка. Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини»– це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.

Більше інформації на сторінці організації.