До Міжнародного дня молоді у Херсоні відбувся “Шафа!Фест”

  • 10.08.2020

8 серпня у Херсоні на набережній біля пам’ятника Першим херсонським корабелам відбувся письменницько-музичний захід “Шафа!Фест”, приурочений до Міжнародного дня молоді.

Протягом  “Шафа!Фест” виступали: херсонські поетеси Марія Біла, Ольга Бережна, Дарина Павлова, Дарія Кучеренко, Тетяна Леонтьєва, Юлія Абдурашитова; Рок-гурти “Bloom”, “Старый Мотив”, “Криголам”, “Windmusic”, “Крылья” (Миколаїв) та “Gladium”.

Відбувся поетичний батл між Олег Кара, Зоєю Щербініною та Захаром Григорчуком, акустичні виступи барда Володимира-Вадима Чорного та рок-гурту “Скіфи”.

“Шафа!Фест” – відомий серед херсонців та гостей міста захід, який проходить двічі на рік (у червні на День молоді в Україні та в серпні до Міжнародного дня молоді) з 2018 року на різних майданчиках.

Захід має на меті виявлення та самореалізацію обдарованої молоді, розвиток культурного життя міста, музичної та літературної спільнот. За року існування було проведено 6 таких письменницько-музичних заходів за участі поетів, прозаїків, бардів та рок-гуртів.

Письменницько-музичний захід “Шафа!Фест” проходив підтримки управління молоді та спорту у рамках Міської програми “Молодь Херсона” на 2015/2020 роки.

Більше фото Вадима Гнідаша з події за посиланням.