Херсонці вибороли золоті медалі на відкритому чемпіонаті Європи з козацького двобою

• 27.04.2021

22–24 квітня 2021 року в  Харкові  у Палаці спорту “Локомотив” відбувся  відкритий чемпіонат Європи з козацького двобою.

У змаганнях у 8 розділах контактів, від легкого до повного та показу техніки, взяли участь 560 учасників з України, Азербайджану, Беларусі, Вірменії, Грузії, Латвії, Молдови, які представляли  різні види бойових мистецтв – греплінг, кікбоксинг, ММА, панкратіон, бойове самбо, тайський бокс, тейквондо, хортінг тощо. Яскраве спортивне свято проходило на 4-х татамі та октагоні в захоплюючій боротьбі як зовсім юних 7-9річних спортсменів, так і 25-30річних бійців ММА, досвідчених ветеранів різних видів одноборств.

Спортсмени Херсонщини у складі збірної команди України вибороли 34 медалі: клуб “Легіон” (Херсон) – 4 медалі, 3 золоті; клуб “Фенікс” (Херсон)  – 8 медалей, 2 золоті; клуб “Шторм” (Херсон) – 4 медалі, 1 золота, клуб “Метеор” (Генічеськ) – 18 медалей, 5 золотих.

Перше командне місце завоювала збірна команда України, на другому – збірна Азербайджану, третє – у  спортсменів збірної Грузії.

Чемпіонами Європи з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Білецький Роман, Казак Казимир, Кириченко Іван, Мамедлі Магомед, Посмашний Данил, Солоп Ігор, Федчун Нікіта, Яворська Олександра.  Призерами стали: Гасимов Рамін, Габова Дарья, Горун Олександр, Гузь Святослав,  Борзов Сергій, Демьяненко Стас, Лупак Михайло, Малиновський Іван, Морозик Ярослав, Мудрак Яна, Савєльєв Влад, Федченко Катерина, Якимчук Максим та інші.

Вітаємо всіх спортсменів, тренерів Лєбєдєва Дмитра, Молодченка Миколу, Кірющенко Тетяну, Солопа Ігоря, Тимченко Володимира, головного державного санітарного лікаря Херсонської області Юрія Ромаскевича, батьків спортсменів та усіх, хто допомагав у підготовці та вболівав.