Херсонські спортсмени здобули перемогу на кубку Світу з Козацького двобою

  • 10.06.2021

5 – 6 червня, в місті Одеса відбувся кубок Світу з Козацького двобою, де перше командне місце отримала збірна команда України, друге – збірна Азейбаржану, третє – збірна Турції.

При цьому, спортсмени клубів «Фенікс», «Патріот», «Херонський будокан» у складі збірної команди України, досягли успіхів та вибороли 33 медалі, 10 з яких золоті.

Загалом в змаганнях у 7 розділах контактів, від легкого до повного, та показу техніки взяли участь більш 550 спортсменів з 9 країн.

Спортивне змагання проходило в октагоні та на двох татамі між спортсменами 7-9 років та титулованих 25-30 річних професійних бійців ММА, досвідчених ветеранів різних видів єдиноборств.

Чемпіонами та призерами кубку Світу з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Михайло Дереш, Вадим Дутка, Тимофій Молодченко, Ярослав Морозік, Іван Маліновський, Артем Позняков, Нікіта Фєдчун, Тихон Олексіїв, Іван Усачьов, Гліб Горун, Олексій Ніколаєв, Андрій Чесніков, Віталій Дрижак, Максим Макеєв, Сергій Ляусов, Дмитро Тацишенко, Олексій Стрельнік, Максим Голота. Цими досягненнями спортсмени завдячують своїм тренерам: Миколі Молодченко, Тетяні Кірющенко, Чесніковій Олександрі, Олександрі Вічіховській.