Завантаження

« Всі Події

Подання заявок на участь у проєкті «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді»

23.12.2020 - 08:00-23.01.2021 - 17:00

Подія Навігація

Хочеш будувати нові можливості для молоді своєї громади, міста або селища? Маєш бажання створити сучасний, інклюзивний, стійкий молодіжний простір інновацій, ідей та рішень? Розділяєш такі цінності, як рівність, громадянська активність, соціальна згуртованість, плюралізм та різноманіття і хочеш використовувати ці принципи на практиці?

Долучися до проєкту «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді» та покращити роботу молодіжного простору, а якщо такого немає, то створити новий.

До ініціативної групи можуть входити:
– представники органів місцевої влади,
 громадських та благодійних організацій та будь-які інші представники громади, незалежно від посади та роду діяльності.

В рамках оголошеного конкурсу буде відібрано 12 молодіжних просторів (попередньо дві ініціативні групи з однієї області), що візьмуть участь у програмі «Мріємо та діємо» в період орієнтовно з березня 2021 року до вересня 2023 року.

Участь у проєкті складатиметься з 2 етапів:

1.  Запуску молодіжного простору: візити в громади з метою оцінки приміщення простору, організація дизайн-сесій з молоддю, навчання команд молодіжних просторів, проведення БУР-табору, облаштування приміщення у разі необхідності;

2.  Діяльності молодіжного простору: розробка плану діяльності, стратегії розвитку та досягнення стійкості молодіжного простору. Відібрані команди пройдуть навчання з управління молодіжними просторами та отримають грант на реалізацію запланованої діяльності.

Більше про проєкт та як взяти участь за посиланням: https://mailchi.mp/bbbc1d5b157e/molodtut ✨

Заявки приймаються до 01 лютого 2021 року.

Проєкт «МолодьТуТ: cтвори простір молодіжних перспектив у своїй громаді» виконується програмою “Мріємо та діємо” у партнерстві з волонтерським рухом “Будуємо Україну Разом”.

Деталі

Початок:
23.12.2020 - 08:00
Закінчення:
23 Січня - 17:00
Подія Категорія: