Завантаження

« Всі Події

  • Ця подія вже відбулась

Реєстрація на участь в інтенсивній онлайн-сесії з інновацій програми «Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank»

14 Січня - 08:00-7 Лютого - 23:30

Подія Навігація

Програма “Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank” шукає активну, запальну та небайдужу молодь, яка хоче та може змінювати життя своєї громади!
💡 Визначай проблему, яку ти хочеш вирішити, збирай команду однодумців, подавай заявку на участь у програмі та отримай до 3000 доларів на реалізацію свого проєкту.
⏳ Вже в лютому буде зібрано всіх зацікавлених на дводенну онлайн-сесію “Від ідеї — до змін”, де ти та твої друзі дізнаєтесь:
✅ – Як визначити та дослідити актуальні проблеми своєї громади.
✅ – Що таке інноваційний підхід до вирішення проблем громади та навіщо він потрібен.
✅ – Яким буде вплив твого інноваційного проєкту на громаду та Україну в цілому.
✌ Команди, які представлять найкращі ідеї, зможуть взяти участь в основній частині програми, пройти курс навчання, відшліфувати свої проєкти та, під керівництвом менторів і менторок, пройти весь шлях від мрії — до реалізації власного проєкту. 🙌
❤️
⏰ Дедлайн подачі заявок до участі в інтенсивній онлайн-сесії з інновацій “Від ідеї – до змін” — 7 лютого 2022 року.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Деталі

Початок:
14 Січня - 08:00
Закінчення:
7 Лютого - 23:30
Подія Категорія: