Конкурси

Конкурс на отримання стипендії
«Кращий спортсмен міста за підсумками 2019 спортивного року»

Управління молоді та спорту Херсонської міської ради нагадує організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, що прийом документів на отримання стипендії Херсонської міської ради в номінації «Кращий спортсмен міста за підсумками 2019 спортивного року» закінчується 10 березня 2020 року.
За більш детальною інформацією слід звернутися за адресою: м.Херсон, вул. Гімназична, 7, контактні телефони: 45 – 47 – 19.

 

Розпочався прийом проектів у рамках Громадського бюджету

У Херсоні оголошено прийом проектів від мешканців міста у рамках програми “Громадський бюджет”.

Кожен, хто має практичні ідеї щодо розвитку міста, може подати їх на розгляд у вигляді власного розробленого проекту вже з 15 квітня. Прийом заявок триватиме 45 днів – до 29 травня включно.

Реалізація відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету в місті Херсоні.

 Проекти приймаються відповідно до форми, вимог, з урахуванням обсягу коштів:

– поштою або особисто за адресою: м. Херсон,просп. Ушакова,37, каб. №506, 529 відділ забезпечення депутатської діяльності;

– електронною поштою на адресу: rada_vid11@city.kherson.uaу вигляді відсканованих оригіналів документів, з обов’язковим наданням оригіналів у паперовому вигляді до каб. № 529;

– шляхом заповнення відповідної форми у розділі «Громадський бюджет міста Херсона» на сайті  mvk.kherson.ua

 

                                  Конкурс для молодих науковців!

Оголошується конкурс на здобуття  міської стипендії молодим науковцям наукових установ та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Для участі у конкурсі до 15 лютого 2019 року науковим установам, вищим навчальним закладам ІІІ-ІV рівнів акредитації, що висувають кандидатів на отримання стипендій,  необхідно подати зібрані документи  в управління  молоді та спорту Херсонської міської ради.

 

До уваги молоді!

Оголошується конкурс на здобуття стипендії для підтримки обдарованих школярів, студентів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів Херсона. Для участі у конкурсі зацікавленим особам необхідно подати документи у період з 1 по 14 жовтня 2018 р.

 

 

Увага!

До 12 липня 2018 року триває подання клопотань від спортивних організацій міста до управління молоді та спорту (вул. Гімназична, 7, тел.: 45-47-19) щодо  надання стипендій Херсонської міської ради спортсменам міста.