Відбулося відкриття Біологічної школи з навчання волонтерів, задіяних у профілактиці нарко- та алкозалежних

  • 19.10.2020

18 жовтня розпочала свою роботу Біологічна школа з навчання волонтерів, задіяних у профілактиці нарко- та алкозалежних.

Відкриття проєкту почалося з вітальних слів співробітника громадської спілки “Міжнародна Антинаркотична Асоціація” Антона Артем’єва, начальника управління молоді та спорту міської ради Олексія Заболотного і начальника відділу з питань сім’ї та молоді Наталі Ярової. Після цього для учасників розпочалося два тижні інтенсивного навчання.

Протягом біологічної школи на слухачів чекають лекції та спортивно-терапевтичні тренінги по виявленню, дослідженню та використання біологічного ресурсу в роботі з одужанням від різних видів залежності, навчання з надання першої допомоги, спортивні ігри та майстер-класи, робота у групах, неформальне спілкування.

Біологічна школа з навчання волонтерів, задіяних у профілактиці нарко- та алкозалежних, реалізується у рамках Міської програми “Молодь Херсона” на 2015/2020 роки. Усі заходи в рамках проєкту проходитимуть з 18 по 30 жовтня на базі зеленого туризму “Чайка”.

Нагадаємо, Біологічна школа з навчання волонтерів, задіяних у профілактиці нарко- та алкозалежних організовується другий рік поспіль у тісному партнерстві управління молоді та спорту Херсонської міської ради та громадської спілки “Міжнародна Антинаркотична Асоціація”.