Переможцями четвертого Всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом» стали жителі півдня України

  • 09.08.2021

Протягом 6-8 серпня у Херсоні проходив щорічний четвертий Всеукраїнський сімейний квест-фестиваль «Щасливі разом». На учасників фестивалю – родини, що виховують дітей із синдромом Дауна – чекали конкурси, квести, розваги та веселощі.

 

У спортивному конкурсі перемогла родина Волощук з Одеси, у кулінарному конкурсі – родина Маракуліних-Саханевич зі Скадовська,  у творчому конкурсі – родина Хоменко-Ханікових з Херсона. Диплом у номінації «Найдосвідченіша родина» отримала сім’я Ісакових з Миколаєва.

Гран-прі фестивалю та путівку на Чорне море від CAMP GAGARINA Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України отримала родина Павлових з Миколаєва.

Всього у заході взяли участь 23 сім’ї з Києва, Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Херсона та  області. Всі учасники отримали дипломи і подарунки.

Фестиваль організовано громадською організацією «Сонячні діти Херсонщини» для сімей, в яких виховуються діти з синдромом Дауна, за підтримки Британської ради в Україні, управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Херсонського державного університету, приватних підприємців.