У Херсоні розпочинається опитування молоді щодо рівня її благополуччя у громаді

  • 07.12.2021

У Херсоні знову визначатимуть Індекс Благополуччя Молоді! Опитування триватиме з 7 по 31 грудня 2021 року онлайн на сайті “Благополуччя молоді”.

Індекс благополуччя молоді – інструмент багатофакторного оцінювання, який було розроблено Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) спільно з фахівцями Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи Національної Академії наук України (ІДСД) та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Індекс охоплює 49 показників і дає змогу оцінити рівень добробуту молоді в місті за такими показниками як: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

Якщо ви мешкаєте у Херсоні та вам від 14 до 35 років, беріть участь в опитуванні та отримуйте у подарунок знижки від партнерів проєкту. Опитування займе близько 10 хвилин часу.

Як проходити опитування?

  • На платформі “Благополуччя молоді” обрати вкладку “Херсон” (youthwellbeing.in.ua/cities/kherson)
  • Пройти невелику реєстрацію, обов’язково обравши м. Херсон (можна зареєструватися з допомогою акаунтів у соціальних мережах або створити повністю новий);
  • Перейти у розділ “Отримай подарунок”;
  • Обрати необхідну вам знижку зі списку партнерів;
  • Натиснути “Пройти опитування” поруч із обраною знижкою та відповісти на запитання;
  • Отримати промокод зі знижкою від одного з партнерів проєкту
    (піцерія «Sale e pepe», школа англійської мови «EnglishPapa», сервісний центр «Fedir», фітнес-клуб «Maximum», технологічна кав’ярня «Prostir.coffee», інтернет-магазин гаджетів та аксесуарів «Цитрус»).

Нагадаємо, що минулого року Індекс Благополуччя Молоді у Херсоні дорівнював 0,65 за шкалою від 0 до 1. Херсонським міським головою Ігорем Колихаєвим було підписано Меморандум про взаєморозуміння з Фондом ООН у галузі народонаселення з метою подовження співпраці та забезпечення сталості вимірювання рівня благополуччя молоді Херсона.

Завдяки реалізації проєкту молодь отримала ще одну можливість бути почутою та більш залученою до процесу прийняття рішень у громаді, відчути себе частиною містоврядування, а міська влада – зробити муніципальну політику більш зрозумілою для молоді та приймати рішення стосовно молоді, опираючись на результати досліджень.