Завантаження

« Всі Події

  • Ця подія вже відбулась

Набір менторів для супроводу команд у новій хвилі проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді» на 2022-2023 роки

26.10.2021 - 08:00-08.11.2021 - 17:00

Подія Навігація

ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» шукає менторів для супроводу команд у новій хвилі проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді» на 2022-2023 роки.

Мета проєкту — підтримувати та розвивати громадянські ініціативи та громадські організації на початкових етапах діяльності. Наші учасники — це активна молодь з різними ідеями: від допомоги людям з інвалідністю до розвитку вуличних культур.

Організація працює з активною молоддю з усіх областей України, проте особливий фокус віддає учасникам з Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Обов’язки ментора:

  • супроводжувати команди під час тренінгу з розробки проектів на основі методології дизайну, орієнтованого на людину (Human-Centered design)
  • підтримувати команди під час реалізації проекту

Вимоги до кандидатів:

  • навички фасилітації
  • досвід роботи в громадському секторі на лідерських позиціях
  • володіння платформами Zoom та Miro

Якщо Вас зацікавила пропозиція, реєструйтеся за посиланням:  https://bit.ly/3auULDg

ДЕДЛАЙН — 8 ЛИСТОПАДА (ВКЛЮЧНО)

Контактна інформація: shevtsov@profrozvytok.org.ua – Михайло Шевцов

 

Про проєкт:

Проєкт “Зміцнення громадянського активізму серед молоді” реалізується ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» за щирої підтримки Національного фонду демократії (National Endowment for Democracy). У межах проєкту учасники оволодівають процедурами заснування та розвитку ГО, навчаються розвивати спільноту ГО, отримують та налаштовують цифрові інструменти, проходять тренінг застосування дизайну, орієнтованого на людину, у громадському секторі. У фіналі відібрані команди отримують міні-грантову підтримку.

Більше інформації:  https://www.facebook.com/KharkivHub

Деталі

Початок:
26.10.2021 - 08:00
Закінчення:
08.11.2021 - 17:00
Подія Категорія: