У Херсоні стартував онлайн-флешмоб до Дня батька

  • 01.06.2020

Щорічно у третю неділю червня відзначається День батька. В Україні це свято є офіційним. Відповідний Указ Президента України №274/2019 “З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей”, було підписано 18 травня 2019 року.

Щоб привернути увагу суспільства, і передусім чоловіків, до важливості ролі батька для виховання та розвитку дитини Об’єднання багатодітних родин “Древо” і Міжнародний Центр Батьківства пропонують херсонцям взяти участь у флешмобі “Добрий батько, яким він є?”

Для участі необхідно сфотографуватися або зробити відео біля рекламного носія (білборд, сітілайт або плакат у маршрутному таксі) із визначенням хто такий добрий батько. Виставте фото або відео в фейсбуці на своїх сторінках, поставивши #Добрий_Батько_Древо і не забуваючи привітати та відмітити своїх друзів.

Флешмоб “Добрий батько, яким він є?” триватиме до 20.06 включно, а 21го червня буде підведено підсумки.

Перші п’ять учасників флешмобу отримають призи. Також призами буде нагороджено учасників, які запросили до участі у флешмобі (позначили у публікаціях) найбільше друзів із додаванням хештегу #Добрий_Батько_Древо, і тих, хто зібрав та сфотографувався зі всіма чотирма твердження, хто такий добрий батько.

Знайти рекламні носії і твердження, з якими треба сфотографуватися у рамках флешмобу, допоможе альбом зі світлинами за посиланням: https://www.facebook.com/pg/ICFatherhood/photos/?tab=album&album_id=3239523376108127